KAMERY

MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ = KAMEROVÝ SYSTÉM

1. Aký typ objektu chcete zabezpečiť?

Či už chcete zabezpečiť dom, byt, chatu, firmu alebo bytovku – kamerový systém namontujeme všade, kde potrebujete mať prehľad o tom, či sa v danom objekte niečo deje.

rodinny-dom-trendhouse-poschodovy-dom-trd-223-1
112982_ds-2cd2145fwd-i28mmblack

2. Typ kamery

Celkovú výpovednú hodnotu kamerového záznamu určuje kamera. Preto, je veľmi dobré zvážiť aký typ a vlastnosti kamery vyberieme. Či už s detekciou pohybu, detekcia prekročenej čiary atď. Porovnanie podľa pixelov nájdete tu.

3. Nahrávacie zariadenie

Kamery nedokážu pracovať bez nahrávacieho zariadenia, teda záznamníka. Naše záznamníky obsahujú už v sebe aj PoE napájanie (kamery sú napájané cez dátový kábel) takže sa nemusí ťahať ďalší kábel navyše. Vybrať si treba hlavne či chcem iba 4 kanálový záznamník (pre 4 kamery) alebo viac-kanálové zariadenie.

33040_ds-7608ni-k28p
sm94258

4. Príslušenstvo

Pre kamerový systém je veľmi dôležitý takisto HDD disk/pamäť záznamníka. Podľa počtu kamier sa zvolí optimálna pamäť. Kritéria pre výber sú rôzne: napríklad veľkosť, rýchlosť, kvalita, životnosť atď. Ďalej je to napríklad záložný zdroj, ktorý dokáže napájať záznamník pri výpadku elektrickej energie.

5. Montáž

Naša firma sa venuje montážam kamerových a bezpečnostných systémov už viac ako 5 rokov. Sme odborníci v danej oblasti. Po obhliadke a cenovej ponuke prichádza na rad vaše rozhodnutie. Ak sa rozhodnete pre nás, automaticky získate ročný servis ZADARMO.

hikvision_ip_kit_8_dome_ip_camera

Zaujíma Vás výsledná cena kamerového systému?

Ak chcete vedieť cenu hneď, nemusíte čakať na našu obhliadku. S našim jedinečným online nástrojom si vypočítate cenu kamerového systému rýchlo, jednoducho a hlavne bez čakania.

Cenová ponuka, dodanie a montáž

Po dohodnutí s Vami vykonáme obhliadku, ktorá je nezáväzná a ZADARMO. Každá cena kamerového systému je individuálna a líši sa počtom kamier, veľkosťou nahrávacieho zariadenia, príslušenstvom a podobne. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a konečnú cenu vypočítame na základe obhliadky.

Cenová ponuka okamžite
Chcete vedieť cenu hneď? Využite náš online konfigurátor, kde si sami zistíte cenu kamerového systému. Takisto aj po našej obhliadke sa cenu dozviete okamžite.
Ročný servis ZADARMO
Ku každej našej montáži ponúkame ako bonus ROČNÝ SERVIS ZADARMO. Za tým čo predávame si stojíme. A to je kvalita a spoľahlivosť.
TECHNICKÁ PODPORA
Po montáži Vám je niečo nejasné? Neviete ako si pozrieť napríklad záznam? Nevadí! Sme Vám k dispozícií a môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť .